Imprezy
eventy
konferencje
wydarzenia.
HeS Media
Kontakt z nami

Napisz

Mamy ogromne doświadczenie w pracy w mediach i z mediami takimi jak radia, gazety czy też telewizje

Zajmujemy się eventami, oraz public relations dla małych oraz dużych podmiotów

reklama

Nowe światło na kwestię reklamową

firma, marketing, reklama, Wrocław

(...) Grafol jest w stanie działać nowocześnie i punktowo, między innymi poprzez podświetlanie wybranych liter lub słów w Twoim proponowanym haśle reklamowym. Specjalnie produkowana farba fluorescencyjna zapewni w takich wypadkach idealnie jaśniejący efekt późnymi wieczorami oraz w nocy. Oznacza to brak konieczności inwestowania w drogi system neonów, który nadszarpnąć potrafi nawet najbardziej (...)

Czytaj całość

Reklama Wrocław

promocja, public relations, reklama

(...) Prowadząc działalność gospodarczą wielu przedsiębiorców zastanawia się jak reklamować swoją firmę (dowiedz się więcej), aby zostać zauważonym na rynku w danej branży. Aby przyciągnąć zainteresowanie klientów można zacząć od rozdawania darmowych gadżetów, ludzie lubią otrzymywać takie podarunki, a gdy można je praktycznie wykorzystać, to tym bardziej kojarzą się im z daną firmą. Gdy klient przyjdzie do firmy i musi chwilę poczekać  na rozmowę czy obsłużenie, można poczęstować go cukierkami z logo firmy albo wręczyć mu na przykład długopis. Przyjemny słodki smak kojarzy się z logo firmy. Na rynku działają firmy które produkują elementy reklamowe, pozwalające zostać dostrzeżonym nie (...)

Czytaj całość

Filmy szkoleniowe - stawiaj na profesjonalizm

pr, public relations, reklama

(...) Filmy szkoleniowe oraz instruktażowe stają się coraz istotniejszym elementem coachingów. Profesjonalni trenerzy doceniają rolę nowoczesnych narzędzi szkoleniowych, warto zatem podchodzić do tego tematu jak do inwestycji, która w przyszłości, przyniesie konkretne profity. Zastanawiasz się, gdzie wyprodukować filmy? Służymy poradą.Warto pamiętać, że na udaną całość, składa się dosłownie każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Organizując szkolenie dla swojego personelu, z całą pewnością (...)

Czytaj całość

Udane spotkanie integracyjne

impreza, integracja, marketing, pr, reklama, spotkanie, wyjazd

(...) przedsiębiorców, decyduje się także, na wyjazdy i imprezy integracyjne dla firm, poza miasto, gdyż spotkania integracyjne w terenie, wydają się być pracownikom niezwykle atrakcyjne. W zależności od tematyki wyjazdu, możemy (...)

Czytaj całość

Pr Marketing Promocja Reklama Public relations Dzieci Firma
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.1