Imprezy
eventy
konferencje
wydarzenia.
HeS Media
Kontakt z nami

Napisz

Mamy ogromne doświadczenie w pracy w mediach i z mediami takimi jak radia, gazety czy też telewizje

Zajmujemy się eventami, oraz public relations dla małych oraz dużych podmiotów

promocja

Co dają badania opinii mieszkańców?

pr, promocja, public relations

(...) takim badaniu nie brali udziału.W Polsce praktycznie do 1989 roku nie przeprowadzano rzetelnych badań opinii publiczne. Co prawda w 1982 roku pojawił się CBOS (Centrum Badania Opinii Społecznej), który jest placówką badawczą stworzoną  przez rząd pod koniec roku 1982 w celu dostarczenia rządowi informacji o opiniach oraz nastrojach społeczeństwa.Dopiero po zmianie ustrojowej zaczęto je przeprowadzać, co więcej pojawiło się kilka prywatnych ośrodków badania opinii publicznej (np. http://www.instytut-ipc.pl). Dzięki temu porównując ich wyniki możemy zauważyć różnice, czasami bardzo znaczące. To (...)

Czytaj całość

Reklama Wrocław

promocja, public relations, reklama

(...) Prowadząc działalność gospodarczą wielu przedsiębiorców zastanawia się jak reklamować swoją firmę (dowiedz się więcej), aby zostać zauważonym na rynku w danej branży. Aby przyciągnąć zainteresowanie klientów można zacząć od rozdawania darmowych gadżetów, ludzie lubią otrzymywać takie podarunki, a gdy można je praktycznie wykorzystać, to tym bardziej kojarzą się im z daną firmą. Gdy klient przyjdzie do firmy i musi chwilę poczekać  na rozmowę czy obsłużenie, można poczęstować go cukierkami z logo firmy albo wręczyć mu na przykład długopis. Przyjemny słodki smak kojarzy się z logo firmy. Na rynku działają firmy które produkują elementy reklamowe, pozwalające zostać dostrzeżonym nie (...)

Czytaj całość

Jak badać poziom zadowolenia klientów?

marketing, pr, promocja

(...) Funkcjonowanie każdej firmy jest bezpośrednio związanie z ilością klientów chętnych na korzystanie z oferowanych usług. Bez klientów nie byłoby możliwe prowadzenie żadnej działalności. To oni są bowiem głównym źródłem przychodów przedsiębiorstwa.Nic więc dziwnego, że firmy wiele robią, aby jak najlepiej wychodzić naprzeciw oczekiwaniu swojej klienteli. Sporo czasu i pieniędzy poświęcają na badanie ich opinii o swoich towarach, usługach, czy jakości komunikacji na linii klient - obsługa. Na podstawie otrzymanych wyników mogą modyfikować swoje strategie marketingowe oraz oferowane produkty tak, żeby klienci (...)

Czytaj całość

Jak sprawić, by dzieci dobrze się bawiły

dzieci, imprezy, marketing, pr, promocja, urodziny

(...) mogą okazać się o wiele bardziej wymagający niż dorośli. Warto zwrócić uwagę na rolę rodziców podczas takiego przyjęcia. Małe dzieci nie będą bowiem czuły się dobrze pozostawione nawet na najwspanialszym przyjęciu z dala od mamy, czy taty. W takiej sytuacji idealnym (...)

Czytaj całość

Pr Marketing Promocja Reklama Public relations Dzieci Firma
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.1