Imprezy
eventy
konferencje
wydarzenia.
HeS Media
Kontakt z nami

Napisz

Mamy ogromne doświadczenie w pracy w mediach i z mediami takimi jak radia, gazety czy też telewizje

Zajmujemy się eventami, oraz public relations dla małych oraz dużych podmiotów

promocja

Reklama Wrocław

promocja, public relations, reklama

(...) Prowadząc działalność gospodarczą wielu przedsiębiorców zastanawia się jak reklamować swoją firmę (dowiedz się więcej), aby zostać zauważonym na rynku w danej branży. Aby przyciągnąć zainteresowanie klientów można zacząć od rozdawania darmowych gadżetów, ludzie lubią otrzymywać takie podarunki, a gdy można je praktycznie wykorzystać, to tym bardziej kojarzą się im z daną firmą. Gdy klient przyjdzie do firmy i musi chwilę poczekać  na rozmowę czy obsłużenie, można poczęstować go cukierkami z logo firmy albo wręczyć mu na przykład długopis. Przyjemny słodki smak kojarzy się z logo firmy. Na rynku działają firmy które produkują elementy reklamowe, pozwalające zostać dostrzeżonym nie (...)

Czytaj całość

Jak badać poziom zadowolenia klientów?

marketing, pr, promocja

(...) Funkcjonowanie każdej firmy jest bezpośrednio związanie z ilością klientów chętnych na korzystanie z oferowanych usług. Bez klientów nie byłoby możliwe prowadzenie żadnej działalności. To oni są bowiem głównym źródłem przychodów przedsiębiorstwa.Nic więc dziwnego, że firmy wiele robią, aby jak najlepiej wychodzić naprzeciw oczekiwaniu swojej klienteli. Sporo czasu i pieniędzy poświęcają na badanie ich opinii o swoich towarach, usługach, czy jakości komunikacji na linii klient - obsługa. Na podstawie otrzymanych wyników mogą modyfikować swoje strategie marketingowe oraz oferowane produkty tak, żeby klienci (...)

Czytaj całość

Jak sprawić, by dzieci dobrze się bawiły

dzieci, imprezy, marketing, pr, promocja, urodziny

(...) mogą okazać się o wiele bardziej wymagający niż dorośli. Warto zwrócić uwagę na rolę rodziców podczas takiego przyjęcia. Małe dzieci nie będą bowiem czuły się dobrze pozostawione nawet na najwspanialszym przyjęciu z dala od mamy, czy taty. W takiej sytuacji idealnym (...)

Czytaj całość

Marketing Pr Reklama Promocja Public relations Dzieci Firma
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.1