Imprezy
eventy
konferencje
wydarzenia.
HeS Media
Kontakt z nami

Napisz

Mamy ogromne doświadczenie w pracy w mediach i z mediami takimi jak radia, gazety czy też telewizje

Zajmujemy się eventami, oraz public relations dla małych oraz dużych podmiotów

pr

Co dają badania opinii mieszkańców?

pr, promocja, public relations

(...) „Opinia publiczna jest niewidzialną i tajemniczą potęgą, której nic nie jest w stanie się oprzeć, nic nie jest od niej bardziej zmienne, bardziej nieokreślone i silniejsze. A przy tym, przy wszystkich swych kaprysach, jest ona znacznie częściej, niż się wydaje, prawdziwa, rozsądna, sprawiedliwa” – powiedział kiedyś cesarz Napoleon. I oczywiście miał rację…Badania opinii mieszkańców to jedna z bardziej popularnych metod socjologów i specjalistów od marketingu politycznego. Ma za zadanie przewidzieć w jak największym przybliżeniu wyniki dowolnych wyborów, a także wpłynąć na tych, którzy w (...)

Czytaj całość

Jak badać poziom zadowolenia klientów?

marketing, pr, promocja

(...) sięgali po nie częściej, a także chętniej polecali innym.Sposobów na badanie zadowolenia klienta jest kilka. Do najpowszechniej stosowanych należą ankiety przeprowadzane przez internet, drogą pocztową albo przez specjalnie zatrudnionego ankietera oraz wywiady telefoniczne. Ostatnia z wymienionych metody jest bardzo chętnie stosowana przez duże przedsiębiorstwa, takie jak na przykład banki, czy firmy oferujące usługi telekomunikacyjne.Ankiety wysyłane pocztą, czy też te do wypełnienia przez internet należą do sposobów dużo tańszych. Ich wadą jest jednak fakt, że większość klientów nie chce poświęcać swojego czasu (...)

Czytaj całość

Filmy szkoleniowe - stawiaj na profesjonalizm

pr, public relations, reklama

(...) Filmy szkoleniowe oraz instruktażowe stają się coraz istotniejszym elementem coachingów. Profesjonalni trenerzy doceniają rolę nowoczesnych narzędzi szkoleniowych, warto zatem podchodzić do tego tematu jak do inwestycji, która w przyszłości, przyniesie konkretne profity. Zastanawiasz się, gdzie wyprodukować filmy? Służymy poradą.Warto pamiętać, że na udaną całość, składa się dosłownie każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Organizując szkolenie dla swojego personelu, z całą pewnością (...)

Czytaj całość

Jak sprawić, by dzieci dobrze się bawiły

dzieci, imprezy, marketing, pr, promocja, urodziny

(...) decydować o tym, jak ma ono wyglądać. Możemy wybierać wśród zaoferowanych przez niego rodzai zabaw, składu menu i innych atrakcji. Prowadzenie imprez dla dzieci nie jest łatwym wyzwaniem. Wymaga bowiem dopasowania całokształtu zabawy do wieku i temperamentu małych gości, którzy (...)

Czytaj całość

Udane spotkanie integracyjne

impreza, integracja, marketing, pr, reklama, spotkanie, wyjazd

(...) wieczoru, Wiele tego typu imprez, odbywa się na świeżym powietrzu, dlatego ich organizatorzy, muszą pomyśleć o cateringu, a także specjalnych namiotach, które mogą okazać się niezbędne w razie niepogody. Wielu (...)

Czytaj całość

Pr Marketing Promocja Reklama Public relations Dzieci Firma
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.1