Imprezy
eventy
konferencje
wydarzenia.
HeS Media
Kontakt z nami

Napisz

Mamy ogromne doświadczenie w pracy w mediach i z mediami takimi jak radia, gazety czy też telewizje

Zajmujemy się eventami, oraz public relations dla małych oraz dużych podmiotów

Grafol S.C.
55-330 Pisarzowice, Wrocławska 21
Polska,
Telefon: +48 71 735 17 54, +48 502 382 730 Fax: +48 71 735 17 54
Fotografie:

firma

reklama

Wrocław

marketing

Nowe światło na kwestię reklamową

Kiedy nie działają najbardziej wymyślne hasła promocyjne i zaczynasz wątpić w swoje umiejętności reklamowe - istnieje jedno bezpieczne wyjście o niemal stuprocentowej pewności powodzenia. Jeśli nie do końca jesteś w stanie oddziaływać na ludzki zmysł językowy, zaatakuj zmysły czysto wizualnie. Pomóc w tym może nowo założona firma reklamowa z Wrocławia Grafol, którą zgodnie z sugestią zawartą w nazwie tworzą najlepsi specjaliści od reklamy graficznej. 
Specjalnością tej drużyny ekspertów jest tzw. reklama świetlna, której jednak nie należy utożsamiać wyłącznie z typowym operowaniem neonami (choć niezmiennie stanowią one pewną część działania w sferze reklamy wizualnej). Współczesne działanie komercyjne w tej kwestii znacząco wykracza poza utarte szlaki. Grafol jest w stanie działać nowocześnie i punktowo, między innymi poprzez podświetlanie wybranych liter lub słów w Twoim proponowanym haśle reklamowym. Specjalnie produkowana farba fluorescencyjna zapewni w takich wypadkach idealnie jaśniejący efekt późnymi wieczorami oraz w nocy. Oznacza to brak konieczności inwestowania w drogi system neonów, który nadszarpnąć potrafi nawet najbardziej zasobne kieszenie. 
Dla tradycjonalistów jednak oczywiście Grafol oferuje także i tę formę reklamy wizualnej za odpowiednią opłatą. Nie sposób więc nie zauważyć, że w połączeniu z usługami tej firmy oraz sprawnym reklamowym copywritingiem w zasadzie niemożliwym jest nie trafić do odbiorcy ze swoją reklamą - czego życzymy wszystkim klientom.
Dowiedz się więcej na stronie: http://www.grafol.pl

firma, reklama, Wrocław, marketing


Pr Marketing Promocja Reklama Public relations Dzieci Firma
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.1