Imprezy
eventy
konferencje
wydarzenia.
HeS Media
Kontakt z nami

Napisz

Mamy ogromne doświadczenie w pracy w mediach i z mediami takimi jak radia, gazety czy też telewizje

Zajmujemy się eventami, oraz public relations dla małych oraz dużych podmiotów

marketing

Nowe światło na kwestię reklamową

firma, marketing, reklama, Wrocław

(...) sugestią zawartą w nazwie tworzą najlepsi specjaliści od reklamy graficznej. Specjalnością tej drużyny ekspertów jest tzw. reklama świetlna, której jednak nie należy utożsamiać wyłącznie z typowym operowaniem neonami (choć niezmiennie stanowią one pewną część działania w sferze reklamy wizualnej). Współczesne działanie komercyjne w tej kwestii znacząco wykracza poza utarte szlaki. (...)

Czytaj całość

Jak badać poziom zadowolenia klientów?

marketing, pr, promocja

(...) Funkcjonowanie każdej firmy jest bezpośrednio związanie z ilością klientów chętnych na korzystanie z oferowanych usług. Bez klientów nie byłoby możliwe prowadzenie żadnej działalności. To oni są bowiem głównym źródłem przychodów przedsiębiorstwa.Nic więc dziwnego, że firmy wiele robią, aby jak najlepiej wychodzić naprzeciw oczekiwaniu swojej klienteli. Sporo czasu i pieniędzy poświęcają na badanie ich opinii o swoich towarach, usługach, czy jakości komunikacji na linii klient - obsługa. Na podstawie otrzymanych wyników mogą modyfikować swoje strategie marketingowe oraz oferowane produkty tak, żeby klienci (...)

Czytaj całość

Jak sprawić, by dzieci dobrze się bawiły

dzieci, imprezy, marketing, pr, promocja, urodziny

(...) ryzyka organizacji takiego przyjęcia zawsze możemy poszukać firmy, której celem jest organizacja imprez dla dzieci Kraków Pomoże nam ona dopiąć wszystko na ostatni przysłowiowy guzik i sprawi, że goście będą zadowoleni. Wybierając organizatora przyjęcia dziecięcego możemy (...)

Czytaj całość

Udane spotkanie integracyjne

impreza, integracja, marketing, pr, reklama, spotkanie, wyjazd

(...) problem dalekiego dojazdu na imprezę. Zwróćmy również uwagę, że profesjonalnie przygotowana impreza firmowa, to doskonała jej oprawa. Możemy do niej zaliczyć dekorację, jedzenie, muzykę, jak również wszystkie atrakcje (...)

Czytaj całość

Pr Marketing Promocja Reklama Public relations Dzieci Firma
Copyright © 2008 buytemplates.net. All Rights Reserved. E4.0.1